Tesettür gelinlik ve abiye fiyatları size pahalı mı geliyor? Abiye ve gelinliğiniz için araştırma yaparken önceliğiniz daha ucuz fiyatlar mı? Ömrünüzün en mutlu günlerinden birinde en özenmeniz gereken elbisenizken, yeterli vakit ayırmama yada birkaç lira kâr edeceğim derken doğru kişiyle çalışmamanın bedeli belki de ömür boyu bir daha bakmak istemeyeceğiniz fotoğraflarınız olabilir!

En şık dantel tesettür gelinlikleri, özgün tasarım tesettür abiyeleri, her bütçeye ve zevke uygun tesettür nişanlıkları, en iyi kalite kumaş ve dantelleri ile Fatma Sevildi Modaevi‘nde bulabilirsiniz. Bizimle çalışmış olmak kendinizi güvende hissettirecek ve size özel tasarladığımız elbisenizle de göz kamaştıracaksınız.

Modaevimiz kişiye özel “Fatma Sevildi” imzalı nişanlık, abiye ve gelinlik çalışmaktadır! Biz size deneyimlerimizi sunarken vücut tipinizi ve ölçülerinizi önemsiyor, vücudunuzun kusurlarını kapatabilecek mümkünse tek parça gelinlik ve abiyeler tasarlıyoruz. Bunun yanında tüm koleksiyon modellerimizi de hayalinizdeki şekle uygun istenilen renklerde ve ölçülerde, arzu ettiğiniz detaylarda malzemesinden dikimine, özenle üretiyoruz.

Sevildi.com‘da en zarif ve mükemmel kusursuzluktaki dantel işlemeli prenses gelinliklerimizi ve özgün tesettür abiye modellerimizin fotoğraflarını bulabilir, soru/cevap bölümümüzden fiyatlarıyla ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Moda tasarımcısı Fatma Sevildi ve ekibi herkesin zevkine hitap edecek tesettür elbiseler üretmeye, yeni modeller tasarlayıp sunmaya devam ediyor. Siz de onlarca memnun müşterimiz gibi siparişinizi vermek için bizimle iletişime geçip randevu tarihinizi alabilirsiniz. Hayalleriniz gerçek olsun…